Fluxx – nieoczekiwana zmiana zasad

Kolejną karcianą propozycją, do szybkiej i prostej zabawy jest gra Fluxx. Tutaj nie ma ramowych zasad, bowiem zmieniają się one podczas gry, a sami gracze mogą je dowolnie modyfikować.

Tym samym gra pozwala na wprowadzenie wielu wariantów i nigdy się nie nudzi. Niemniej jednak zasada jest prosta ciągniemy jedną kartę i każdy z graczy zagrywa swoją i tak przebiega jedna tura.

Jednak w trakcie gry pojawia się wiele kart nowych zasad, które zupełnie odmieniają dalsze losy gry. Nic nie jest do przewidzenia przez co może się pojawić mały chaos.

Jest on jednak kontrolowany, a tym bardziej pożądany, bowiem o to tutaj właśnie najbardziej chodzi. Zwroty akcji, szybkie działanie, ale przede wszystkim całe mnóstwo dobrego humoru i niezapomnianej zabawy dla wszystkich.

To doskonała propozycja zarówno dla młodszego pokolenia, jak i dorosłych osób, dla familijnych wieczorów, ale także podczas imprez ze znajomymi. Niezależnie od przedziały wiekowego zawsze można liczyć na duża dawkę niekontrolowanego śmiechu.

Close