Jak codziennie wysłuchiwać komplementów?

www.baliccy-art.pl

Kobiety uwielbiają komplementy. Nawet te, które się przy nich rumienią albo mówią, że to nic wielkiego. Jednak absolutnie wszystkie lubią gdy mężczyźni, ale też inne kobiety się nimi zachwycają.

Aby stało się to normą, potrzebujemy jakichś wyjątkowych ubrań, dodatków lub cotygodniowej wizyty u fryzjera? Oczywiście, że nie. Żeby na co dzień wyglądać pięknie nie musimy się jakoś bardzo starać. Wręcz przeciwnie.

Komplementy powinny być nam prawione nie dlatego, że nagle się wystroiłyśmy, ale dlatego, że nasz codzienny styl spotyka się z entuzjazmem. A sekret dobrego stylu tkwi w tym, aby dopasować modę do swojego typu urody. Bowiem każda kobieta, która wie w czym jest jej dobrze, a czego powinna unikać to kobieta wyglądająca pięknie.

Wydaje się to oczywiste, wręcz banalne, ale czasem bardzo dużo czasu zajmuje nam dojście do tego swojego, oryginalnego i podkreślającego walory urody stylu. Paradoksalnie z pomocą idzie nam wiek, bowiem gdy jesteśmy starsze i świadome swojej kobiecości, wiemy, że chwilowe trendy w modzie przemijają i nie przejmujemy się też tym, co myślą inni.

Close