Jakość jest modna

Płeć piękna oprócz drogich kamieni i kunsztownie zdobionej biżuterii uwielbia dobrze skrojone ubrania. A o takie coraz trudniej. W polskich sklepach coraz częściej możemy odnaleźć metki, które informują nas, że ubranie zostało uszyte w Chinach. Niestety azjatyckie rozmiary różnią się od europejskich standardów. Europejka z krwi i kości, choćby stosowała drakońską dietę, nie zmieści się w chiński rozmiar S.

Za niską ceną idzie oczywiście niska jakość. Ubrania, które pochodzą z azjatyckich fabryk nie będą nam służyć przez lata. Dobrze będzie jeżeli wytrzymają jeden sezon. Kobiety, które szukają dobrych jakościowo ubrań powinny szukać inspiracji we Włoszech! Włoska moda oferuje nie tylko sezonowe must have, ale również ponadczasowe fasony, które nie ulegają trendom. Co prawda to prawda – włoska moda nie należy do najtańszych, ale jakość kosztuje.

Inwestując w dobre ubrania, mamy pewność, że skórzane buty nie rozpadną się przy pierwszym jesiennym deszczu, a w torebce nie odpadnie pasek podczas porannego maratonu do autobusu.

Close