Kto ubiera się w second-handach?

Modne kreacje nie są jedynie dla bogaczy. Czasem wystarczy bowiem odwiedzić second-hand, by stworzyć stylizację zgodną z obecnie panującymi trendami. Kiedyś lumpeksy nie kojarzyły się zbyt dobrze i odwiedzały je osoby o raczej niższym statucie społecznym. Teraz jednak wszystko się zmieniło, a second-handy stały się naprawdę modne! Ostatnio, zakupy w second-handach promują gwiazdy znane z filmów czy seriali.

Wśród polskich wielbicielek lumpeksów można by wymienić Małgorzatę Kożuchowską, Izabelę Trojanowską czy Marcelinę Zawadzką.

Hurtownia odzieży używanej – Camelia również jest w stanie ubrać najlepszych aktorów, gwiazdy krajowej sceny. Gwiazdy, kupujące w second-handach przekonują, że podczas przeglądania dostępnych w nich rzeczy można trafić na prawdziwe skarby, które trudno dostać nawet w drogich butikach. Z miłości do zakupów w second-handach jest także znana brytyjska prezenterka i modelka, Alexa Chung, uznawana za ikonę dzisiejszej mody. Chung sprytnie łączy ciuchy vintage z tymi, pochodzącymi z najnowszych kolekcji (tych dostępnych w sieciówkach, jak i kupowanych w luksusowych butikach) uzyskując w ten sposób niepowtarzalne stylizacje.

Close