Mama-gruszka

Szerokie biodra, pełne uda, duża pupa, delikatnie zarysowana talia, nieduży biust i wąskie ramiona to typowy opis kobiety-gruszki. O gruszkach mówi się, że ich ciało jest idealnie przystosowane do rodzenia dzieci.

Co za tym idzie? Dla mężczyzn to najlepsza kandydatka na matkę ich dzieci. W co się jednak ubrać, aby kobiece kształty kobiety-gruszki wyglądały zawsze kusząco? Przede wszystkim trzeba przywrócić proporcje! Bluzka z dekoltem w kształcie łódki poszerzy ramiona, pasek na wysokości talii delikatnie ją podkreśli, wszelkiego rodzaju wzory przy ramionach oraz guziczki odwrócą uwagę od dołu.

Spodnie powinny mieć duże kieszenie na pupie i prosty krój. Ważny jest także kolor spodni.

Dobrze, jeżeli gruszka ma w swojej szafie spodnie o ciemniejszym kolorze na dole, a jaśniejszym na górze. Cieniowanie spodni odwróci uwagę od zbyt masywnych ud i dużej pupy.

Najlepsza długość spódnicy dla gruszki to taka do kolan. Pani gruszka rewelacyjnie wygląda w długich sukienkach marszczonych w okolicach biustu.

Jeżeli masz problem z odnalezieniem odpowiedniego dla siebie stylu, zarezerwuj chwilę, aby przejrzeć najnowsze propozycje domu mody Dolce & Gabbana. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Close