Masaż twarzy

www.ohmeg.pl

Większość kobiet nie może pogodzić się z oznakami starzenia, które widoczne są na twarzy w postaci drobnym zmarszczek. Stosują więc różnego rodzaju specjalistyczne kremy i zabiegi takie jak botoks, mające na celu uczynienie niedoskonałości mniej widocznymi.

Tymczasem o lepszy wygląd naszej twarzy możemy zadbać dzięki masażom. Metoda ta – choć bardzo niedoceniania przez Europejki – stanowi codzienność w pielęgnacji Azjatek.

Jeżeli będziemy ją stosować regularnie, efekty na pewno nas zaskoczą. Masaż twarzy pobudza krążenie krwi, dzięki temu kremy i sera, które stosujemy w pielęgnacji lepiej się wchłaniają.

Poza tym ruchy wykonywane podczas masowania tj. głaskanie, opukiwanie, oklepywanie, ruchy wibracyjne, podszczypywanie i lekkie uciskanie, wpływają pozytywnie na jędrność, elastyczność i wygładzenie twarzy.

Przed rozpoczęciem masażu należy dokładnie oczyścić skórę – zmyć makijaż, a na nawet zrobić peeling oraz nałożyć krem. Aby zobaczyć efekty, zabieg należy wykonywać bardzo regularnie – najlepiej przed snem.

Close