Plastyka pochwy

W dzisiejszych czasach jesteśmy odważniej nastawieni na własne potrzeby. Choć nie o wszystkim porozmawiamy otwarcie przy kawie z przyjaciółką, to nie oznacza, że problem w ogóle nie istnieje.

Mówimy tu o chirurgii plastycznej pochwy, która cieszy się coraz większą popularnością. Dla niektórych kobiet wcale nie jest fanaberia i dzięki zabiegom nie tylko odzyskują pewność siebie, ale i mogą.

z powrotem stać się dziewicą. Choć panowie w tej kwestii często mają odmienne zdanie i poniekąd czują oszukani, to same kobiety, szczególnie te, które padły ofiarą gwałtu decydują się na hymenoplastykę.

Do innych zabiegów, które cieszą się również sporym zainteresowaniem należą labioplastyka, klitoroplastyka i waginoplastyka. Najpopularniejsza jest ta ostatnia – inaczej plastyka pochwy i przeznaczona jest dla kobiet wielokrotnie rodzących naturalnie, co powoduje poluźnienie mięśni pochwy i krocza.

Ma to wpływ na pogorszenie jakości życia seksualnego nie tylko samej kobiety, ale i mężczyzny. Po takim zabiegu kobieta staje się pewniejsza siebie i pozytywnie wpływa to na jej samoocenę.

Close