Spódnica XXL

https://unhuman.pl/pol_m_MESKIE_SPODNIE_DRESOWE-653.html

Wbrew wielu opiniom, panie w rozmiarze XXL mogą sobie pozwolić na spódnicę. Ważne jest tylko, aby dobrać odpowiedni fason do budowy ciała.

Ta część kobiecej garderoby z pewnością podkreśli zgrabne łydki, wcięcie w talii i wysmukli sylwetkę. Którą wybrać, aby wyglądać w niej dobrze? Wszystkie kobiety wyglądają dobrze w długich spódnicach, które optycznie wyszczuplają i dodają kilka centymetrów wzrostu.

Wybierz taką w ciemnym kolorze – dzięki temu stracisz w oczach innych kilogramy. Jeżeli chcesz założyć długą spódnicę z falbankami pamiętaj, że zdobienia mogą zacząć się dopiero poniżej linii ud.

Panie z dodatkowymi kilogramami przepięknie prezentują się w spódnicach rozszerzanych ku dołowi. Dzięki takiej spódnicy poprawisz swoje proporcje – wyszczuplisz talię, biodra, łydki, a nawet kostki! Dobrze będziesz wyglądać również w klasycznej, prostej spódnicy za kolano – ta długość podkreśli zgrabne łydki.

Spódnica dopasowana w tali pozbawi cię kilku centymetrów. Jeżeli chcesz jeszcze bardziej się wyszczuplić optycznie – dobierz pasek do spódnicy.

Close