Szmal – gra z prawdziwym klimatem

www.pink-glasses.pl

Lata sześćdziesiąte w USA, świat gangów, które próbują opanować miasto. Zdobycie wpływów nie jest łatwe, ale będąc szefem lub jednym z gangsterów można pozwolić sobie na wiele.

Wszystko, co kojarzy nam się z takim życiem jest tutaj bardzo podkreślone, broń, alkohol, pieniądze, legalne interesy, z tajemnicą na zapleczu, wyniszczanie konkurencji i igraszki z prawem, wszystkie chwyty dozwolone. Tak można opisać amerykański film, jednak sceneria ta idealnie odzwierciedlona została w grze karcianej.

Szmal bo o niej mowa, to bardzo dobra propozycja dla wielu osób, które cenią sobie dynamizm oraz emocjonujące rozgrywki. Liczy się najlepsza strategia, który prowadzi do zwycięstwa.

Na uwagę zasługuje niewątpliwie klimat gry, a także liczne warianty do wyboru. Karty zostały bardzo dobrze opracowane, dzięki czemu gra jest łatwa i nieskomplikowana.

Jednak wymaga obmyślenia strategii i podejmowania właściwych dla gangu decyzji. Jest dobrą opcją na długie zimowe wieczory, a także rozkręcenie nudnej imprezy.

Close