Zalety i wady kupowania w lumpeksach

www.wymiendzinsy.pl

Pewne jest jedno: lumpeksy są popularne i ta popularność nie ustaje, a samo skojarzenie z lumpeksami nie jest już takie negatywne. W ciucholandach ubierają się już prawie wszyscy i nic nie wskazuje na to, by ten trend miał się zmienić.

Warto jednak powiedzieć sobie otwarcie o zaletach i wadach kupowania ubrań z drugiej ręki, by samemu móc zdecydować, czy second-hand to rzeczywiście dobry dla nas wybór. Największą zaletą jest chyba fakt, że w zasadzie w każdym lumpeksie możemy znaleźć coś dla siebie i nie trzeba wcale dużo szukać, by znaleźć naprawdę wysokiej jakości – niekiedy nawet markowe – ubrania.

Dodatkowym atutem jest oczywiście cena, która często jest znacznie niższa niż w przypadku odzieży w sklepach sieciowych. Plusem jest również możliwość tworzenia własnego stylu i noszenia rzeczy unikatowych.

Minusem mogą być natomiast spore tłumy, niekiedy swego rodzaju „walka” o ubrania czy fakt, że nie każde ubranie jest w dobrym stanie i w pasującym na nas rozmiarze, ale szukając wystarczająco długo na pewno coś dla siebie znajdziemy.

Close