Zimowe dodatki dla rozmiaru XXL

www.wojciecholejniczak.pl

Nie musisz mieć idealnego ciała, aby czuć się naprawdę kobieco. Nie musisz również ubierać się nudno, aby ukryć mankamenty swojego ciała.

Jeżeli dotychczas bałaś się wprowadzić odważne kolory do swoich stylizacji… to nadszedł czas na zmiany. Zbliżają się bardzo powoli zimniejsze miesiące.

Zadbaj nie tylko o to, aby zawsze było ci ciepło, ale również o to, abyś zawsze pięknie się prezentowała. O ile czarny lub granatowy płaszcz jest wskazany dla pań, które noszą rozmiar XXL – ciemne kolory wyszczuplają, to w dodatkach masz dużą swobodę w ich wyborze.

Im odważniej – tym ciekawej. Postaw na kolor! Za sprawą odważnego koloru nawet najnudniejszy czarny, zimowy płaszcz ożywi się.

Czerwony, długi szal, z dobrego materiału, niedbale zarzucony na szyję – tak, aby jego dłuższa część wisiała wzdłuż twojego ciała – wysmukli sylwetkę. Kolorowa czapka osłoni twoją głowę przed zimnem (nigdy nie wychodź zimną bez tej części garderoby).

Nie zapomnij o rękawiczkach – możesz wybrać skórzane lub dzianinowe, jednak postaraj się je dobrać kolorystycznie do reszty stroju.

Close